TERVEZŐ

TERVEZŐ

Feladatok:

  • Épület- és gépészeti automatika, irányítástechnikai rendszerek és esetenként erősáramú tender, kiviteli, gyártmány és megvalósulási tervek elkészítése. Kis és közepes méretben munkáját önállóan végezve, míg nagyobb projekteknél egy team tagjaként részfeladatok végrehajtásával.
  • Tervezéshez szükséges műszaki alapadatok beszerzése, értékelése, folyamatleírások, sémarajzok, P&I-ok, műszer és készülékspecifikációk, költségvetési kiírások, nyomvonaltervek, villamos elosztó és vezérlőberendezések áramutas terveinek elkészítése.
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, társszervezetekkel, társtervezőkkel, hatóságokkal, a saját szervezetét érintő feladatokban szakmai támogatást nyújt a műszaki előkészítő és berendezésgyártó csapatoknak, projektmunkák esetén a projektvezető aktív műszaki támogatása.

Elvárásaink:

  • szakirányú villamosmérnöki végzettség
  • épületautomatizálási vagy irányítástechnikai tervezői/kivitelezői gyakorlat
  • villamos tervezői szoftverek ismerete (EPLAN, AutoCad)
  • magas szintű Microsoft Office ismeret (Word, Excel)
  • önálló munkavégzésre képes, dinamikus és kreatív személyiség
  • lojalitás, hosszú távú gondolkodás

Előny:

  • hasonló munkakörben, szakterületen szerzett gyakorlat
  • DDC/PLC/DCS rendszerismeret
  • MMK jogosultság, robbanásbiztonság technikai tervezői ismeretek

Amit cégünk nyújt:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon
  • Előrelépési lehetőség
  • Szakmai képzés
  • Jó csapat

A fényképes önéletrajzokat pozíció megnevezéssel és fizetési igény megjelölésével az allas@elszaut.hu címre várjuk.