Off
  • Elosztószekrény-gyártó

      Mik lesznek a feladataid?

    • 0,4 kV-os erősáramú és automatika elosztókat állítasz össze a műhelyben tervrajz alapján
    • alkalmanként vég-ellenőrzöd a kész elosztókat és dokumentálod a tevékenységet
    • a kiszállított elosztókban szükség esetén módosítást végzel a helyszínen
    • együttműködsz az adott projekt többi résztvevőjével, konstruktőrrel, lakatossal és üzletágvezetővel

    Mit nyújts nekünk?

    • villanyszerelő, műszerész szakmai végzettség
    • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
    • dinamikus és kreatív személyiség
    • minimum 2 éves gyakorlat

    Előnyként vesszük, ha rendelkezel:

    • B kategóriás jogosítvány
    • Schneider és Siemens készülékek alapismerete
    • alap szintű angol vagy német nyelvtudás

      Mi vár Rád nálunk, ha jelentkezel?

    • változatos, összetett feladatok már az első naptól kezdve
    • egy olyan munkahely, ahol a munkáltató elkötelezett a fejlődésed iránt és rugalmas hozzáállással az egyéni igényeidet is figyelembe veszi
    • versenyképes jövedelem, valamint egyéb juttatások (munkába járás támogatása – BKK bérlet vagy benzin, cafeteria csomag)
    • teljes munkaidő
    • szakmai fejlődési lehetőség egy speciális iparágban, nagy tapasztalatú szakemberekkel együttműködve
    • jó hangulat, támogató, motivált csapat, számos cégen kívüli megmozdulással
    • könnyen megközelíthető, korszerű munkakörnyezet, ingyenes parkolási lehetőség

    Munkavégzés helye: Elszöv-Automatika Kft. X. kerületi telephelye

    Munkavégzés várható kezdete: azonnali

  • Előkészítő konstruktőr

    • részletesen összeírod a megrendelt elosztószekrények anyagait (cikkszám, mennyiség, beszállító szerint) a rendelések előkészítésére
    • megrendeled az elosztószekrények anyagait a Microsoft Navision vállalat irányítási programból
    • előkészíted az elosztószekrények gyártását a szekrénygyártónak, kiadod a gyártáskísérőt, ellenőrzöd a tervrajzot és elkészíted a gyártmánytervet
    • támogatod az üzletág igazgatót az elosztószekrény gyártás koordinálásában: felmerülő problémák/kérdések kezelése, anyaghiány pótlása, megrendelővel egyeztetés
    • összeállítod a kész elosztószekrények dokumentációját
    • dokumentálod az elvégzett tevékenységet a cégünk ISO rendszere szerint
    • együttműködsz az elosztógyártásra műszaki ajánlatot adó kollégával

    • minimum középfokú műszerész vagy technikus végzettség
    • legalább 3 éves, hasonló területen szerzett gyakorlat
    • középszintű Microsoft Office (Word, Excel) és Autocad ismeret
    • felelősségteljes munkavégzés csapatban és önállóan
    • precizitás, alaposság
    • rugalmas, közvetlen és megbízható személyiség hosszú távú elköteleződéssel

    • villamosmérnöki végzettséggel
    • angol és/vagy német nyelvek alapfokú ismeretével
    • Schneider, Siemens és Rittal termékpaletta ismeretével

    Mi vár rád nálunk, ha jelentkezel?

    • számodra is vonzó bérezés, valamint egyéb juttatások (korlátlan mobiltelefon használat, munkába járás támogatása – BKK bérlet vagy benzin, cafeteria csomag)
    • szakmai fejlődési lehetőség egy speciális iparágban